Najveću zvijezdu Arsenala prijatelji pijanog iznijeli iz diskoteke


Zvijezda Arsenala Mesut Ozil, našao se noćas u centru skandala u Turskoj, nakon što su objavljene fotografije na kojima njemačkog reprezentativca prijatelji pijanog izvode iz diskoteke poslije ludog noćnog provoda.

Ozil je s devet prijatelja i dvije prijateljice noć provodio u elitnom istanbulskom kvartu Nišantaki u diskoteki „Sass“. Kada je u četiri ujutro pokušao nepromijećen napustiti diskoteku, spotakao se niz stepenice, ali su srećom u blizini bili njegovi prijatelji koji su ga uhvatili ispod ruku.

– Molim vas nemojte svašta pisati, svakako mu loše ide s Arsenalom – kazali su njegovi prijatelji, a prenose turski tabloidi.

Ozil je stigao u Tursku na odmor, nakon što ga je selektor njemačke reprezentacije Joachim Loew izostavio sa spiska za predstojeću utakmicu protiv San Marina koje se igraju sutra.

avaz.ba