NAKON ZADNJE POVIŠICE PLAĆA, PEVEC NAJAVLJUJE NOVE: Naši trgovci imat će minimalno 5000 kuna


‘Gledamo dugoročno i svjesni smo da ciljeve možemo ostvariti jedino sa zadovoljnim djelatnicima’, izjavio je prvi čovjek Peveca najavljujući nove povišice u toj tvrtki

Uprava Peveca ispunila je dano obećanje svojim radnicima te im je sa siječnjem plaće povećala za 11 posto. Pritom su u prosincu isplatili božićnice, darove za djecu te povećali naknade za novorođenčad s 3300 na 4000 kuna.

I tu neće stati s dobrim vijestima za svoje radnike. Već sada najavljuju novo povećanje plaća za iduću godinu ostvare li se predviđeni planovi rasta.

“Svjesni smo da su naši djelatnici naša pokretačka snaga i naši najbolji ambasadori. Gledamo dugoročno i svjesni smo da ciljeve možemo ostvariti jedino sa zadovoljnim djelatnicima, izjavio je za 24sata Jurica Lovrinčević, predsjednik Uprave tvrtke Pevec koja u najnovijoj najavi ističe kako će svojim trgovcima plaće podići na minimalno 5000 kuna.