Napadnuti vaterpolisti Igrač Crvene zvezde u Splitu se spasio skokom u more


Srpski mediji prenose da su napadnuti Miloš Maksimović i golman Aleksandro Kralj koji je skočio u more

Dva čovjeka u majicama Crvene zvezde napadnuta su u popodnevnim satima u Splitu. Sjedili su u kafiću na Rivi, a onda su ih napali zbog pokazivanja obilježja Crvene Zvezde. Dali su se u bijeg, a jedan se spasio skokom u more.

Kako piše Dalmatinski portal radi se o igračima vaterpolo kluba Crvena zvezda koji danas igraju s Mornarom u Splitu.

Policija je u 13:40 dobila dojavu da je na Rivi napadnuta jedna osoba. Trgaju za petoricom koja su napala Zvezdaša, napadnuti je dobio nekoliko udaraca, ponuđena mu je liječnička pomoć, ali je odbio, doznaje spomenuti portal.

Srpski mediji prenose da su napadnuti Miloš Maksimović i golman Aleksandro Kralj koji je skočio u more.

“Primili smo dojavu, po izlasku na mjesto događaja nismo zatekli napadače, a momka koji je skočio u more smo prevezli do hotela da se presvuče i u toku je razgovor u kojem ćemo utvrditi detalje”, rekla je policija za Telegraf.

fokus.ba