Oglasila se djevojka iz hotela: Rooney je pio sedam sati i završio s tri žene


“Nisam imala pojma da je oženjen i žao mi je što smo se ljubili, Rooney je cijelu večer bio kavalir”, kaže ona

Iako Wayne Rooney demantira, sasvim je očito da je nogometaš iza sebe imao još jednu pijanu noć u ženskom društvu.

Britanskim medijima javila se brineta s kojom je nogometaš uhvaćen u hotelu i kaže da njih dvoje ipak nisu završili u krevetu, piše The Sun. Ali, kaže, Rooney nije bio čedan cijelu večer. Karra Granados upoznala je Rooneyja u klubu gdje je partijao sa saigračima. Tvrdi da nije imala pojma da je on poznati nogometaš te da su se ona i prijateljice naknadno pridružile nogometašima.

“Nakon kluba, otišli smo u apartman njegovog prijatelja koji je imao bazen i jacuzzi. Rooney se skinuo u bokserice, tamnoplave Calvin Klein, i ušao u kadu s tri žene. Baš se jako partijalo, mislim da je pio sedam sati”, kaže Karra.

“Žena u klubu nisam ja, ali sam je vidjela. Nije uzimala autogram niti se slikala s njim, nego su se činili jako bliski, a ona je koketirala s njim”, dodaje brineta i kaže da su je Rooney i njegov saigrač pozvali u hotel na što je ona pristala. Rooney je, kako kaže, otišao u krevet sam, a ona je završila s njegovim saigračem koji je također oženjen.

“Nisam imala pojma da je oženjen i žao mi je što smo se ljubili, Rooney je cijelu večer bio kavalir”, zaključila je.

fokus.ba