OGNJEN VRANJEŠ DOTAKAO DNO: Nakon ovoga će se dobro zapitati zašto mu je sve ovo trebalo


Početkom godine Ognjen Vranješ je bio reprezentativac Bosne i Hercegovine i prvotimac Anderlehta. Onda se desio skandal u vezi sa njegovom navodnom aferom sa pjevačicom Jelenom Karleušom i njegov status je počeo da se mijenja i u klubu i u reprezentaciji.

5c459baf-519c-4fc4-b2cb-451a0a0a0a67-1738401-karleusa-vranjes-ls-previeworg

Izbačen je iz prvog tima da ne bi remetio atmosferu u svlačionici, a onda mu je Robert Prosinečki saopštio da je otpao i sa spiska BiH. Sada je eliminisan i iz drugog tima Anderlehta i prebačen je da trenira sa timom do 23 godine za koji će moći da igra samo u prijateljskim mečevima.

jelena-vranjes

Na zvaničnim nema pravo nastupa. Anderleht računa na to da će ga prodati pošto bosanski internacionalac ima ugovor sa klubom do 2022. godine.

sport.ba