ONI IMAJU RJEŠENJE: Ajmo poubijati milijardu pasa i mačaka na svijetu jer zagađuju Zemlju!


Samo zamislite što bi se dogodilo da osnujemo udrugu koja bi zagovarala depopulaciju pasa i mačaka. Naime, previše je pasa i mačaka na svijetu, treba njihov broj smanjiti za nekoliko milijardi jer zagađuju planet

Gledam malo kako “znanstvenici” i drugi “filantropi” mahnito dijele ‘izjave’ astrofizičara Stephen Hawkinga koji je navodno u intevjuju za “Larry King Now” cijelom pučanstvu rekao da su glupi jer se, pazite sad ovo – nisu istrijebili.

“Nismo postali ništa manje pohlepni niti glupi, baš suprotno. Prije šest godina upozoravao sam na zagađenje i prenapučenost. A te stvari su se od onda još i dodatno pogoršale”, kazao navodno Hawking koji je još dodao.

“Broj stanovnika na svijetu je u međuvremenu narastao za još pola milijarde i ta brojka i dalje raste. Ovom brzinom do 2100. godine bit će nas 11 milijardi, kazao je Hawking, koji je predstavljen kao pametan jer navodno ljude naziva glupima zbog toga što nisu smanjili broj ljudi na zemlji!

Namjerno koristim izraz ‘navodno’ iz jednog razloga. Naime, još u dvadesetima Howkingu je dijagnosticirana amitrofična lateralna skleroza, paralizirajuća bolest koja postepeno oduzima kontrolu nad mišićima. On govoriti ne može, a navodno komunicira preko ‘specijalne tehnologije’ odnosno specijalnog sintetizatora koji mu navodno omogućava govor.

No vjerovanje u to da su upravo to što izlazi u javnost Howkingove riječi, jednako je vjerovanjima u Marijina ukazanja i njezine riječi. Pa će isti ljudi koji ‘puše’ Howkingove navodne riječi reći da su vjernici glupi jer vjeruju da se Gospa ukazuje ali će zato slijepo vjerovati masovnim medijima i ‘specijalnom sintetizatoru’ preko kojeg Howking navodno govori i to uvijek, o genocidnoj ideji depopulacije. Zanimljivo! A ni jedno i drugo ne vide, samo vjeruju.

Depopulacija – smanjenje broja ljudi na svijetu

Ajde uzmimo sad da je Howking gore navedeno zaista rekao. Ljudi su glupi jer ih još uvijek ima toliko i broj ljudi na svijetu raste, kaže on otprilike i svi cijeli svijet papagajski ponavlja, evo što je pametan čovjek rekao, ima nas previše! Trebamo se istrijebiti!

I što sad reći na ovu glupost neviđenih razmjera? Glupost koja ujedno i izuzetno opasna jer milijuni ljudi zapravo vjeruju da je istrebljenje dobro! A ni ne pitaju se na koji način eugeničari 21. stoljeća rade istrebljenje!

Pričao je o tome Bill Gates rekavši da će cjepivima i lijekovima pokušati smanjiti broj ljudi na zemlji a ti isti antifašistički ‘glupani’ i tu su izjavu slavili kao da je od Boga dana. Iako je riječ o poremećenom psihopatu koji sebe ne cijepi i onda debilnim masama govori kako je cijepljenje ok jer će pomoću njega smanjiti broj ljudi na Zemlji! (svatko tko ne vjeruje neka u google upiše Bill Gates, depopulacija).

 

Ma nevjerojatno je zapravo koliko su neki slijepi pored zdravih očiju! Depopulacija je genocid, sama riječ to govori i onda oni koji se bore za slobodu svih bića zagovaraju istrebljenje tih istih bića i to nacističkim metodama. Prvi svjetski rat vodio se u rovovima s ljudima i oružjem! Drugi svjetski rat bio je namjerno izazvan i bio je genocidnog karaktera.

Bitka se vodila naprednim kinetičkim oružjem, ali i kemijskim oružjem osmišljenim od farmaceutske industrije. Nakon Drugog svjetskog rata i nacističke ere rat se prividno prikriva, a vođe iz nacističkog doba osnivaju farmaceutsku industriju koja u svojim rukama drži i hranu i lijekove cijeloga svijeta i vrše depopulaciju! To je činjenica koju su vam javno i otvoreno rekli!

Niste ih dovoljno poubijali

Prije nekoliko mjeseci u javnost je izašlo izvješće inicijative pod nazivom ‘Globalno planiranje obitelji’ (global Family Planning) 2020. koje je pokazalo je da ‘depopuliranje’ svijeta ne ide baš onako kako su to ‘vladari’ predvidjeli.

Ovu inicijativu čine Planned Parenthood i Marie Stopes International, dvije najveće ‘abortus’ korporacije u svijetu koje su u izvješću napisale da broj ubijenih neće biti dovoljan da se ispune predviđanja i ciljevi koje su si zacrtali sprovesti do 2020. godine. Dakle, ove klinike za ubijanje imaju plan i program ubijanja koji se izjalovio jer su neke zemlje, posebice Južna Amerika zabranile abortus a ljudi se oko pitanja ‘abortusa’ bude u cijelom svijetu pa i u Europi.

Na to izvješće javio se ‘spasitelj’ Bill Gates koji preko svoje zaklade najavio nevjerojatnih 120 milijuna dolara koje će samo u 2016. uložiti u daljnje programe ove inicijative kako bi se ubijanje nastavilo, udvostručilo i kako bi do 2020. došli do zamišljene kvote. I to se sve dogodilo pred očima čitavog, očito jako ‘glupavog’ čovječanstva! Istog onog koji kasnije piše naslove – Hrvatska izumire, Europa izumire… nema dovoljno djece…..pronatalitena politika. Jel kužite vi apsurd? Ovi se javljaju tužni jer nisu dovoljno ubili u 21. stoljeću i onda se naši cijenjeni demografi zgražaju zbog pada nataliteta?

Uglavnom, samo vrlo poremećeni ljudi mogu zagovarati ubojstvo milijardi ili kako to milozvučno vole reći ‘smanjenje broja’ ljudi na svijetu!

Samo zamislite što bi se dogodilo da sutra osnujemo udrugu koja bi zagovarala depopulaciju pasa i mačaka. Naime, previše je pasa i mačaka na svijetu, treba njihov broj smanjiti za nekoliko milijardi jer zagađuju planetu! Vjerujm da bi završili u zatvoru pred progonom branitelja životinja.

Ali kada elite otovreno govore trebamo smanjiti broj ljudi na zemlji, ekipa kao da je opsjednuta to slavi , iako je riječ o običnim ubojicama koji sasvim sigurno imaju dijagnozu psihopate!

novisvjetskiporedak.com