PIJANAC UŠAO U LEGENDU: Napio se, promašio put do hotela i – osvojio Alpe!


Jedan turista se toliko napio na zimovanju na Alpima da je umesto do hotela – stigao do vrha planine.

Pavel iz Estonije je bio smešten u rizortu “Italy’s Valle d’Aosta”, a snežnom ulicom je posle pijane noći krenuo put hotela, ali nažalost pogrešnim putem. Tako je završio na vrhu Ventina, a negde između dva i tri ujutru, dok se i dalje penjao ka vrhu primetio je hotel Iglo, a bar iz kog se uputio nalazio se 2.400 metara ispod njega!

Srećom, na vrhu se nalazio još jedan hotel u koji je provalio i potražio sklonište za noć. Ujutru ga je pronašlo osoblje kako je ispraznio dvije flaše vode i urinirao po čistoj posteljini. Tražila ga je i policija, tražili su ga dronovi, a nakon što su ga pronašli lokalna policija poručila je da mu je uručena kazna za provalu, ali da neće biti osuđen.

Imamo kandidata za sportistu godine, to je definitivno.

mudrolije.org