Posao frizera-Bad Schwartau, Schleswig-Holstein, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće frizer.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1163714451-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Hairpoint GmbH Frisiersalon
Herr Marco Gülle
Lübecker Str. 17
23611 Bad Schwartau
Schleswig-Holstein Deutschland
Broj telefona: +49 (4 51) 2 30 88
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Marco Gülle

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1163714451-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgenur.deEures/EUskola.com