Posao kuhara-Kerken, Nieukerk, Nordrhein-Westfalen, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće kuhar.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Poželjna vozačka dozvola B kategorije.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1163840715-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme/skraćeno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac

The Ranch House Willner & Schoots GbR
Frau Yvonne Willner
Am Eyller See 2
47647 Kerken
Nieukerk
Nordrhein-Westfalen Deutschland
Broj telefona: +49 (28 33) 16 66
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Frau Yvonne Willner

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1163840715-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgenur.deEures/EUskola.com