Poznata voditeljica poginula: Udario je kamion dok je vozila romobil


Jedna od najpoznatijih YouTuberica i voditeljica u Engleskoj Emili Hartridž (Emily Hartridge) poginula je u saobraćajnoj nesreći.

Vijest je potvrdila njena porodica.

Nesreća se  dogodila jučer u jutarnjim satima u južnom dijelu Londona. Električni romobil na kojem se vozila po prometnoj ulici udario je kamion, javlja BBC. 

– Pozdrav svima. Užasno je ovo reći preko Instagrama, ali znamo da ste očekivali da ćete danas vidjeti Emili, a ovo je jedini način da vam svima odjednom javimo. Emili je učestvovala u nesreći jučer i preminula je. Voljeli smo je jako i nikad je nećemo zaboraviti. Utjecala je na brojne živote i teško je zamisliti život bez nje. Bila je jako posebna – napisali su članovi njene obitelji. Inače, Emili je na YouTubeu pratilo skoro 350 hiljda ljudi.

avaz.ba