PROSINEČKI OBJAVLJUJE SPISAK U PONEDJELJAK Nova imena dobijaju poziv u reprezentaciju


Selektori „A“ reprezentacije BiH Robert Prosinečki i „U21“ Vinko Marinović održat će zajedničku konferenciju za novinare u ponedjeljak, 23. septembra 2019. godine u 12 sati, u prostorijama NS/FS BiH u Sarajevu (Bulevar Meše Selimovića 95).

Prosinečki i Marinović će na konferenciji zvanično saopštiti imena igrača za oktobarske kvalifikacione utakmice „A“ tima sa Finskom i Grčkom za plasman na EURO 2020, odnosno „U21“ selekcije sa Njemačkom za EURO 2021.

Zmajevi su porazom od Armenije 4:2 praktično ostali bez šansi da se preko kvalifikacija domognu Evropskog prvenstva 2020. godine.

Nakon pomenutog meča Prosinečki je podnio ostavku, međutim, ubrzo se oglasio N/FSBiH i pružio mu punu podršku pa je hrvatski stručnjak ostao na klupi naše reprezentacije i najavio brojna nova imena na narednom spisku.

sport.ba