Šabana Šaulića usmrtio pijani vozač koji je vozio bez vozačke dozvole?!


Policija je saopštila kako je vozač Mazde 6, muškarac starosne dobi 34, osim što je bio pijan, automobilom upravljao bez vozačke dozvole

Lokalni “nw.de”, javio je jutros kako je na autoputu A2, na raskrižju Bielefelda i Gütersloha, došlo do saobraćajne nesreće u kojoj je pijani vozač Mazde 6 udario vozilo Seat Ibiza u kojem su bila tri putnika.

Isti izvor javio je kako je putnik na suvozačevom mjestu, muškarac, preminuo nakon što je prebačen u bolnicu.

“Nw.de” navodi kako je od siline udara stražni dio Seata bukvalno polomio zadnja sjedišta vozila.

Policija je saopštila kako je vozač Mazde 6, muškarac starosne dobi 34, osim što je bio pijan, automobilom upravljao bez vozačke dozvole. I on je lakše ozlijeđen, povrijedio je rame, a zajedno sa ostalim prebačen je u bolnicu.

Još uvijek nema zvanične potvrde je li to nesreća u kojoj je stradao “kralj narodne muzike” Šaban Šaulić. Nešto ranije, srbijanski mediji su javili kako je Šulić prilikom nesreće bio u automobilu sa vozačem i svojim kumom. Pogledajte OVDJE snimku Šaulića koja je nastala dva ili tri sata prije tragedije na autoputu…

fokus.ba