SENZACIONALNO: Filipinski doktor pronašao lijek za DIJABETES u samo 5 minuta!


Prema Internacionalnoj Dijabetes Federaciji u Filipinima postoji najveći broj oboljelih od ove opake bolesti u svijetu. Iako su sprovedena brojna istraživanja do lijeka za dijabetes tip 1 se nije došlo, izbor je samo inzulin.
Međutim, nedavno je Dr. Jaime Dy-Liacco otkrio da je pronašao konačno lijek za dijabetes! On se u svom dugogodišnjem istraživanju posvetio pronalasku lijeka za ovu veoma tešku bolest.
Naime, on je napravio mješavinu koja sadrži minerale koji su potrebni za borbu protiv dijabetesa. Najbolje od sve jeste što za njenu pripremu vam treba samo nekoliko sastojaka i 5 minuta vašeg vremena.
– 12 komada ljute paprike Siling labuyo
– 2 sirova jaja
– 1/2 kašičice morske soli
Priprema i način korištenja
Isjeći i samljeti paprike pa ih dobro pomiješati sa 2 jaja. Na kraju dodajte pola kašičice morske soli i to je to. Vaš lijek je spreman i možete ga popiti.
Pogledajte video:

oazaznanja.com