Traži se medicinska sestra/njegovateljica (m/ž)-Njemačka-Wolnzach


Opis: Traži se što je prije moguće medicinska sestra/njegovatelj (m/ž) za rad u staračkom domu. Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno B1. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Poslodavac nudi smještaj.

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:
Haus der Generationen
Ziegelstrasse 11, 85283 Wolnzach, Deutschland
Telefonski broj : +49 08442 9242 0
Adresa elektroničke pošte: [email protected]
Osoba za kontakt: Herr Andreas Röhrich

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa