Ubio partnericu, silovao i usmrtio njenu kćerku tinejdžerku, pa se objesio


STRAVIČNO Detalji zločina koji je sve šokirao

Ni psa nije poštedio

Britanska javnost zgrožena je detaljima stravičnog događaja koji su sada isplivali u javnost. Rasel Stil (Russell Steel) ubio je Žizel Marimon-Hereru (Giselle Marimon-Herrera), koja je imala 37 godina, i njenu 15-godišnju kćerku Elison (Allison), prije nego što je u stanu u Sjevernoj Irskoj sebi oduzeo život. Slučaj je još šokantniji s obzirom na to da je otkriveno da je djevojčicu i silovao prije nego što joj je oduzeo život. 

Mrtvozornik Džo Mekrisken (Joe McCrisken) izjavio je da je taj događaj jedan od najtežih u njegovoj karijeri. Kako je rekao, majka je bila ugušena, a djevojčica udavljena. Rasel se objesio, a podatak da je ubio i psa koji je bio u stanu govori u kakvom je stanju bio.

Inače, sestra ubijene Žizel izjavila je kako je njena sestra već neko vrijeme htjela okončati vezu s Raselom Stilom. 

Stil: Ubica i sebi oduzeo život

avaz.ba