Više poginulih na autocesti A3: Zapalio se auto, ljudi izgorjeli unutra


DANAS poslijepodne došlo je do teške nesreće na autocesti A3 nedaleko od Slavonskog Broda.


U slijetanju automobila stranih tablica i požaru koji je uslijedio smrtno je stradalo više osoba, potvrdili su nam iz policije. No točan broj još ne znaju. U tijeku je gašenje požara – piše Index.hr.

“U Operativno-komunikacijskom centru Policijske uprave brodsko posavske, zaprimljena je dojava o požaru na osobnom automobilu. Došlo je do slijetanja osobnog automobila stranih registracijskih oznaka (iza 15 sati) sa kolnika autoceste A3, u blizini Bukovlja, i zapaljenja vozila u kojem su se nalazile osobe. U tijeku je gašenje požara. Slijedi očevid i utvrđivanje identiteta stradalih osoba, te drugih činjenica i okolnosti događaja o čemu ću vas obavijestiti po završetku očevida”, stoji u priopćenju policije.

cazin.net