Vječni je kandidat za selektora BiH, a on danas uživa u životu izvan nogometa


LEGENDA Miljenik je navijača naše reprezentacije

Mnogi ga žele vidjeti na klupi “Zmajeva”

Instagram - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba

Barbarez: Uživa daleko od svih dešavanja

Kako dođe vrijeme izbora selektora, tako se spomene i ime Sergeja Barbareza. Bivši reprezentativac i kapiten Bosne i Hercegovine, nakon što je objesio “kopačke o klin”, vječni je kandidat za selektora, ali i uvijek ispadne u “prvom krugu”. 

S obzirom na to da je u vječnoj ljubavi s navijačima, ovoga puta bi mogao doživjeti drugi krug, ali i novu šansu.

Minus je svakako da nikada nije vodio nijedan klub, ali je pitanje je li to danas minus, kada se preko noći dobiva šansa.

Danas Barbarez uživa u životu izvan nogometa, ali i izvan BiH. On se trenutno nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama, a osim najvažnije sporedne stvari na svijetu, zaljubljenik je u poker, koji igra često.

 

Barbarez u SAD - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba