Zajedno se opijali: Otac iz BiH preminuo, sin (15) pao u komu


I. O. (57) iz Tuzle umro je u petak u tuzlanskoj bolnici od prekomjerenog konzumiranja alkohola, a njegov sin E. O. (15) pao je u komu i nalazi se na odjelu za intenzivnu njegu UKC-a Tuzla.
Otac i sin prošlu su srijedu s društvom pili rakiju, rekao je stariji sin preminulog muškarca, piše Kurir.
– Pili su rakiju u srijedu navečer s društvom. Sutradan je otac osjećao tegobe. Žalio se na bol u grudima, povraćao je, a navečer su ga odvezli u Hitnu pomoć. Odmah je prebačen u bolnicu u Tuzli, gdje je ubrzo umro. Brat je u petak počeo osjećati iste tegobe i njega smo odmah odvezli u bolnicu, i trenutno je u komi – ispričao je.
Tijelo I. O. već je bilo spremno za ukop u nedjelju, ali policija je došla i odvela ga na obdukciju jer je analiza potvrdila da je umro od trovanja alkoholom. Analizirat će i bocu alkohola kojeg su pili.

(24sata.hr)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.